Sohbet Et!
Sesliilk
Mobil sohbet ve tüm PC lerden sesli sohbet hizmeti vermektedir. Tüm odalar görevliler tarafından kontrol edilmektedir, lütfen kurallara uyalım.

Sesli Chat Siteleri

Sohbet sitelerine üye olmak isteyen pek çok internet kullanıcısı bulunmaktadır. İnternet alanı içerisinde en aktif sitelere kayıt olarak yeni arkadaşlıklar kurmak istemektedirler. Sanal ortamda tanışılan kişiler ile rahat bir şekilde sohbet edebilme imkanı bulunmaktadır. Seslichat site kullanımının yanı sıra kişiler yeni arkadaşları ile yaşamlarındaki bilgileri rahatlıkla paylaşabilme imkanına kavuşmaktadır.
            
Site içerisinde kişilerin sorun yaşamamaları için uymaları gerektiği belirli kurallar bulunmaktadır. Öncelikle site bünyesindeki herkes eşit haklara sahip olmaktadır. Site güvenliği sistemlerinin bulunması ile birlikte site içerisindeki kişilerin huzurunu bozacak davranışlara yer verilmemektedir. Ayrıca siteye erişim sağlanması açısından belirlenen giriş adresleri kullanılmaktadır. Seslichat site bünyesindeki yeni arkadaşlıklar kurulabilirken uzak alanlardaki yakınlar ile de sohbet edilebilmektedir.
            
Sohbetin yazı ve ses olarak desteklenmesi sitenin kullanımın arttırmaktadır. Sadece yazınsal olarak sohbet alanı oluşturulması kişilere farklı açılardan sorunlar yaşatabilmektedir. Sesli olarak kurulan sohbetler anlık iletişim sağlamaktadır.

Fakat yazı ile oluşturulan sohbet sistemlerinde zaman farkları oluşabilmektedir. Ayrıca sesli sistemler kaliteli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanıcılar sesli bir şekilde ses tonları ile karşısındaki kişi ya da kişilere iletmek istediği mesajı gönderebilmektedir.

Etiketler:

YORUM YAP

...........................................................................................................

Gönder
Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Skaype Üzerinden yardım alabilirsin