Sohbet Et!
Sesliilk
Mobil sohbet ve tüm PC lerden sesli sohbet hizmeti vermektedir. Tüm odalar görevliler tarafından kontrol edilmektedir, lütfen kurallara uyalım.

Seslichat

            Tanışma ve sohbet denildiği zaman akla ilk olarak seslichat siteleri gelmektedir. Seslichat sitelerini herkes kolaylıkla kullanabilmektedir. Seslichat sitelerine kullanıcılar farklı ortamlardan arkadaş edinebilmek için kullanmaktadır. Sesli sohbet siteleri sanal ortamda arkadaş bulma, tanışma gibi imkanlar sunmaktadır. İnsanlar gerçek hayatta arkadaş veya eş arayışından olumsuz cevap aldıkları zaman seslichat sitelerine üye olup arkadaş edinebilirler.
 
            Sanal ortamda tanışıp reel ortamda da görüşebilirler. Sesli sohbet sitelerine giriş yapmak isteyenler ilk olarak üye olmalıdır. Üye olduktan sonra siteye giriş yaparak arkadaş bulabilirler. Site kullanıcıları sohbet için her hangi bir ödeme de bulunmazlar. Siteye üye olurken hakkınızda bazı bilgilere ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler isim, soy isim, yaş, cinsiyet ve belirlemiş olduğunuz rumuzdur. Rumuz sitede kullanacağınız takma adınız olacaktır.
             
            Site kullanıcıları tarafından bu takma adınız kullanılmaktadır. Sitede arkadaşlık kurduğunuz kişilerle yazışarak veya görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz. Görüntülü sohbet kamera açarak birbirinizi görme olanağı sağlamaktadır. Bu sayede başka ülkede olan birisiyle bile kamera sayesinde sanal ortamda görüşebilirsiniz. Sesli sohbet sitelerinde kurmuş olduğunuz arkadaşlıklar, sanal ortamdan reel ortama kadar uzanabilmektedir. 

Etiketler:

YORUM YAP

...........................................................................................................

Gönder
Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Skaype Üzerinden yardım alabilirsin